Skip links

Učitelia

FotografiaMeno a priezviskoSkratkaPozíciaPredmetRozvrhEmailová adresa
PaedDr. Zuzana ButlerBtRiaditeľka školyMAT
ANJ
FYZ
Rozvrhbutler@gympaba.sk
Mgr. Ján AntalAnZástupca riaditeľaFYZRozvrhantal@gympaba.sk
Mgr. Róbert MezeiMzZástupca riaditeľaMAT
Rozvrhmezei@gympaba.sk
PaedDr. Katarína PatúcováPtZástupkyňa pre medzinárodný program / PYP koordinátorPYPRozvrhpatucova@gympaba.sk
PaedDr. Silvia DadajováDdMYP koordinátor BIO
ANJ
Rozvrhdadajova@gympaba.sk
Mgr. Jana SlávikováSlDP koordinátor / Triedna učiteľka: 5. MYPANJRozvrhslavikova@gympaba.sk
Mgr. Michaela ArtemiouŠkolská psychologička pre medzinárodné programyPYP
MYP
Rozvrhartemiou@gympaba.sk
Mgr. Eva MalgotováŠkolská psychologička pre národné programyGYMRozvrhmalgotova@gympaba.sk
Mgr. Anna SabóováŠkolská špeciálna pedagogička pre celú školuRozvrhsaboova@gympaba.sk
Mgr. Karína HlavnováHnVýchovný poradca
Triedna učiteľka: 1.MYP
ANJ
NEJ
Rozvrhhlavnova@gympaba.sk
Mgr. Tomáš BatíkBaUčiteľANJ
Rozvrhbatik@gympaba.sk
PaedDr. Ladislav BeňušBeUčiteľTEVRozvrhbenus@gympaba.sk
Mgr. Petra Berenčáková (Gaburjáková)GbUčiteľkaANJ
NEJ
EUŠ
Rozvrhgaburjakova@gympaba.sk
Sumari BothaBhTriedna učiteľka:
2. PYP A
PYPRozvrhbotha@gympaba.sk
Mgr. Veronika BugárováVychovávateľ v školskom klubePYPRozvrhbugarova@gympaba.sk
Wissam BoutrosUčiteľANJRozvrhboutros@gympaba.sk
RNDr. Jela CeconíkováCcUčiteľkaBIORozvrhceconikova@gympaba.sk
Mgr. Andrea CingelováCgTriedna učiteľka:
2. PYP B
PYPRozvrhcingelova@gympaba.sk
Mgr. Kamila DudováDuUčiteľkaANJ
EUS
Rozvrhdudova@gympaba.sk
Mgr. Martin DužekDkUčiteľTEV<Rozvrhduzek@gympaba.sk
Mgr. Lujza GrambličkováGaUčiteľkaNEJRozvrhgrambličková@gympaba.sk
Mgr. Zdenka HalandováHlTriedna učiteľka:
septima A
SJLRozvrhhalandova@gympaba.sk
Mgr. Pavol HasonHsUčiteľMAT
INF
Rozvrhhason@gympaba.sk
Mgr. Iveta HigginsHgVychovávateľka v školskom klube:
1. PYP B
PYPRozvrhhiggins@gympaba.sk
Mgr. Adam HlavnaHvTriedny učiteľNEJRozvrhhlavna@gympaba.sk
Mgr. Pavol HolákVychovávateľ v školskom klube:
3. PYP B
PYPRozvrhholak@gympaba.sk
PhDr. Alžbeta HolecováHoUčiteľka
SJL
DEJ
Rozvrhholecova@gympaba.sk
Mgr. Soňa ChladnáChTriedna učiteľka:
oktáva B
MAT
INF
Rozvrhchladna@gympaba.sk
Mgr. Oliver ChudovskýCvTriedny učiteľ:
V.B
OBNRozvrhchudovsky@gympaba.sk
Tamás JávorJvUčiteľFYZRozvrhjavor@gympaba.sk
Bernice JonkerJnTriedna učiteľka:
3. PYP A
PYPRozvrhjonker@gympaba.sk
Mgr. Gabriela JuríkováJrTriedna učiteľka:
III.MYP
SJL
ETV
Rozvrhjurikova@gympaba.sk
Mgr. Andrea KarelováKaTriedna učiteľka:
III.B
ANJ
SPN
Rozvrhkarelova@gympaba.sk
Mgr. Michal KmeťKmTriedny učiteľ:
sexta B
GEO
Rozvrhkmet@gympaba.sk
Mgr. Martin KolárikKrTriedny učiteľNEJRozvrhkolarik@gympaba.sk
Ing. Kristína KováčikováKvTriedna učiteľka:
sekunda A
ANJRozvrhkovacikova@gympaba.sk
Mgr. Martina LudvikováLdTriedna učiteľka:
sexta A
TEVRozvrhludvikova@gympaba.sk
Mgr. Barbora LukáčováLuVychovávateľka v školskom klube:
2. PYP A
ŠKD
VYV
Rozvrhlukacova@gympaba.sk
Ing. Ľubica MagnússonMgTriedny učiteľBIO
EUŠ
Rozvrhmagnusson@gympaba.sk
Mgr. Kristina MajdiakováMdUčiteľFRJ
DEJ
Rozvrhmajdiakova@gympaba.sk
Ing. Marián MakvaMkVychovávateľ v školskom klube:
3. PYP A
PYPRozvrhmakva@gympaba.sk
Mgr. Adrián MarijákMrTriedny učiteľ:
IV.A
FRJ
DEJ
Rozvrhmarijak@gympaba.sk
Ing. Andrea MedováVychovávateľka v školskom klube:
2. PYP B
PYPRozvrhmedova@gympaba.sk
Mgr. Ľubica NechvátalováNcTriedna učiteľka:
III.A
CHERozvrhnechvatalova@gympaba.sk
Mgr. Soňa OravcováOvTriedna učiteľka:
2.MYP
GEO
TEV
Rozvrhoravcova@gympaba.sk
Ing. Anna OrságováOrUčiteľkaCHERozvrhorsagova@gympaba.sk
Mgr. Marcela OzefovichováOzTriedna učiteľka:
kvinta A
SJL
DEJ
Rozvrhozefovichova@gympaba.sk
Mgr. Iveta PernischováPrTriedna učiteľka:
kvarta A
MATRozvrhpernischova@gympaba.sk
Ing. Michaela PíšováPiVychovávateľka v školskom klube:
4. PYP
ŠKDRozvrhpisova@gympaba.sk
Deanna Patricia PizitelliPzUčiteľkaANJRozvrhpizzitelli@gympaba.sk
Mgr. Alena PomšárováPmTriedna učiteľka: oktáva ASJL
ETV
Rozvrhpomsarova@gympaba.sk
Mgr. Eva RašekRaUčiteľTEVRozvrhrasek@gympaba.sk
Ing. Mária ReichováReUčiteľkaCHERozvrhreichova@gympaba.sk
Monika SaganováSgTriedna učiteľka:
IV. MYP
MAT
INF
Rozvrhsaganova@gympaba.sk
Vera SchulmanSnTriedna učiteľka:
3. PYPB
1. stupeň / PYPRozvrhschulman@gympaba.sk
Mgr. Mária SeemanováSeUčiteľkaANJRozvrhseemanova@gympaba.sk
Mgr. Alena Silvester-SzaboSiTriedna učiteľka:
5. PYP
PYPRozvrhsilvester@gympaba.sk
Mary Grace SprockettSpTriedna učiteľka:
preMYP
ANJRozvrhsprockett@gympaba.sk
Mgr. Katarína Strihová CalolósioStUčiteľkaDejiny umenia
SPN
Rozvrhstrihova@gympaba.sk
Mgr. Kvetoslava SušinkováSnUčiteľPYP
SJL
Rozvrhsusinkova@gympaba.sk
Mgr. Stanislav ŠlahorShUčiteľTEV
BIO
EUS
Rozvrhslahor@gympaba.sk
Mgr. Petra ThomayTmUčiteľANJRozvrhthomay@gympaba.sk
Mgr. Lucia TušováTsTriedna učiteľka:
1. PYP A
1. stupeň / PYPRozvrhtusova@gympaba.sk
Mgr. Michaela UličnáUlUčiteľka
SJL
Rozvrhulicna@gympaba.sk
Mgr. Jana ÚradníčkováUrUčiteľka
ANJRozvrhuradnickova@gympaba.sk
Mgr. Júlia UrbánkováUnUčiteľMAT
FYZ
INF
Rozvrhurbankova@gympaba.sk
Mgr. Kristína ValáškováVaTriedna učiteľka: tercia AOBN
ETV
DEJ
Rozvrhvalaskova@gympaba.sk
Karen van der Westhuizen
WzTriedna učiteľka:
1. PYP B
1.stupeň / PYPRozvrhwesthuizen@gympaba.sk
Mgr. Mária VassováVsTriedna učiteľka:
septima B
SJL
ANJ
NÁB
Rozvrhvassova@gympaba.sk
Corali VenterVtTriedna učiteľka:
4. PYP
1.stupeň / PYPRozvrhventer@gympaba.sk
Mgr. Marián Verešš, PhD.VeTriedny učiteľ:
IV.B
GEO
DEJ
Rozvrhveress@gympaba.sk