Skip links

Učitelia

FotografiaMeno a priezviskoSkratkaPozíciaPredmetRozvrhEmailová adresa
PaedDr. Zuzana ButlerBtRiaditeľka školyMAT
ANJ
FYZ
Rozvrhbutler@gympaba.sk
Mgr. Ján AntalMgr. Ján AntalAnZástupca riaditeľkyFYZRozvrhantal@gympaba.sk
Mgr. Róbert MezeiMgr. Róbert MezeiMzZástupca riaditeľkyMAT
Rozvrhmezei@gympaba.sk
PaedDr. Katarína PatúcováPtZástupkyňa pre medzinárodný programPYP
MYP
DP
Rozvrhpatucova@gympaba.sk
Mgr. Lucia TušováTsPYP koordinátorka1. stupeň / PYPRozvrhtusova@gympaba.sk
PaedDr. Silvia DadajováDdMYP koordinátorkaBIO
ANJ
Rozvrhdadajova@gympaba.sk
Mgr. Jana SlávikováSlDP koordinátorka
Triedna učiteľka: 1. DP
ANJRozvrhslavikova@gympaba.sk
Mgr. Michaela ArtemiouArŠkolská psychologička pre medzinárodné programyPYP
MYP
DP
artemiou@gympaba.sk
Mgr. Eva MalgotováMaŠkolská psychologička pre národné programyGYMmalgotova@gympaba.sk
Mgr. Anna SabóováSaŠkolská špeciálna pedagogička pre celú školusaboova@gympaba.sk
Mgr. Mishel Spurná, MBASrSociálna pedagogičkaspurna@gympaba.sk
Mgr. Katarína HlavnováHnVýchovná poradkyňa
Triedna učiteľka: 2. MYP
ANJ
NEJ
Rozvrhhlavnova@gympaba.sk
Mgr. Tomáš BatikBaUčiteľANJ
Rozvrhbatik@gympaba.sk
Mgr. Petra BerenčíkováGbUčiteľka (MD)ANJ
NEJ
Rozvrhgaburjakova@gympaba.sk
Bc. Wissam BoutrosUčiteľANJRozvrhboutros@gympaba.sk
PaedDr. Ivan BrodenecBrUčiteľMAT
INF
Rozvrhbrodenec@gympaba.sk
RNDr. Jela CeconíkováCcTriedna učiteľka:
sekunda A
BIORozvrhceconikova@gympaba.sk
Mgr. Andrea CingelováCgTriedna učiteľka:
2. PYP B
PYPRozvrhcingelova@gympaba.sk
Mgr. Romana ČervenákováCrTriedna učiteľka:
3. A
ANJ
LIT
BIO
Rozvrhcervenakova@gympaba.sk
Mgr. Kamila DudováDuTriedna učiteľka: preMYPSLJ
ANJ
EUS
Rozvrhdudova@gympaba.sk
Mgr. Martin DužekDkUčiteľTEV<Rozvrhduzek@gympaba.sk
Mgr. Juliana GallusováGlTriedna učiteľka:
sexta A
<Rozvrhgallusova@gympaba.sk
Mgr. Zdenka HalandováHlTriedna učiteľka:
oktáva A
SJLRozvrhhalandova@gympaba.sk
Mgr. Pavol HasonHsUčiteľMAT
INF
Rozvrhhason@gympaba.sk
Mgr. Lucia HeinflingHeUčiteľkaRozvrhheinfling@gympaba.sk
Mgr. Ivetka HigginsHgVedúca ŠKDPYPRozvrhhiggins@gympaba.sk
Mgr. Adam HlavnaHvTriedny učiteľ: II.ANEJRozvrhhlavna@gympaba.sk
Mgr. Pavol HolákVychovávateľ v školskom klube: 4. PYP BPYPRozvrhholak@gympaba.sk
Mgr. Soňa ChladnáChUčiteľkaMAT
INF
Rozvrhchladna@gympaba.sk
Bc. Veronika ChovancováVychovávateľka v školskom klubePYPRozvrhchovancova@gympaba.sk
Mgr. Oliver ChudovskýCvTriedny učiteľ:
kvinta A
OBNRozvrhchudovsky@gympaba.sk
Bc. Petra JahnátkováJhTriedna učiteľka:
3. PYP B
PYPRozvrhjahnatkova@gympaba.sk
Mgr. Tamás JávorJvUčiteľFYZRozvrhjavor@gympaba.sk
Bc. Bernice JonkerJnTriedna učiteľka:
1. PYP A
PYPRozvrhjonker@gympaba.sk
Mgr. Gabriela JuríkováJrUčiteľkaSJL
ETV
Rozvrhjurikova@gympaba.sk
Mgr. Andrea KarelováKaTriedna učiteľka:
IV.B
ANJ
SPN
Rozvrhkarelova@gympaba.sk
Bc. Rozanne Marie KeyserKeUčiteľkaRozvrhkeyser@gympaba.sk
RNDr. Marián Koláček, PhD.KoUčiteľCHEMRozvrhkolacek@gympaba.sk
Mgr. Martin KolárikKrTriedny učiteľ: príma ANEJRozvrhkolarik@gympaba.sk
Ing. Kristína KováčikováKvTriedna učiteľka:
tercia A
ANJRozvrhkovacikova@gympaba.sk
Mgr. Martina LudvikováLdTriedna učiteľka:
septima A
TEVRozvrhludvikova@gympaba.sk
Mgr. Barbora LukáčováLuUčiteľkaVYVRozvrhlukacova@gympaba.sk
Ing. Ľubica MagnússonMgUčiteľkaBIO
EUS
Rozvrhmagnusson@gympaba.sk
Ing. Marián MakvaMkVychovávateľ v školskom klube:
4. PYP A
PYPRozvrhmakva@gympaba.sk
Mgr. Adrián MarijákMrTriedny učiteľ:
V.A
FRJ
DEJ
Rozvrhmarijak@gympaba.sk
Mgr. Ľubica NechvátalováNcTriedna učiteľka:
IV.A
CHERozvrhnechvatalova@gympaba.sk
Bc. Ruan NelNlVychovávateľ v školskom klubePYPRozvrhnel@gympaba.sk
Monika OpatovskáOpTriedna učiteľka:
5. MYP
MAT
INF
Rozvrhsaganova@gympaba.sk
Mgr. Soňa OravcováOvTriedna učiteľka:
3. MYP
GEO
TEV
Rozvrhoravcova@gympaba.sk
Ing. Anna OrságováOrUčiteľkaCHERozvrhorsagova@gympaba.sk
Bc. Nikhil PawarPaRozvrhpawar@gympaba.sk
Mgr. Iveta PernischováPrUčiteľkaMATRozvrhpernischova@gympaba.sk
Ing. Michaela PíšováPiVychovávateľka v školskom klube:
3. PYP A
ŠKDRozvrhpisova@gympaba.sk
Mgr. Alena PomšárováPmUčiteľkaSJL
ETV
Rozvrhpomsarova@gympaba.sk
Mgr. Eva RašekRaUčiteľTEVRozvrhrasek@gympaba.sk
Mgr. Vera SchulmanSnTriedna učiteľka:
4. PYP B
1. stupeň / PYPRozvrhschulman@gympaba.sk
Mgr. Mária SeemannováSeUčiteľkaANJRozvrhseemannova@gympaba.sk
Mgr. Alena Silvester SzaboSiTriedna učiteľka:
5. PYP
PYPRozvrhsilvester@gympaba.sk
Mgr. Kristína SivčákováSvUčiteľkaFRJ
DEJ
Rozvrhmajdiakova@gympaba.sk
Mary Grace SprockettSpTriedna učiteľka:
1. MYP
ANJRozvrhsprockett@gympaba.sk
Mgr. Katarína Strihová CalolósioStUčiteľkaDejiny umenia
SPN
DIZ
Rozvrhstrihova@gympaba.sk
Mgr. Kvetoslava SušinkováSnUčiteľkaPYP
SJL
Rozvrhsusinkova@gympaba.sk
Mgr. Stanislav ŠlahorShUčiteľTEV
BIO
EUS
Rozvrhslahor@gympaba.sk
Mgr. Patrícia ŠtefucováStUčiteľkaPSYCH
DRAMA
Rozvrhstefucova@gympaba.sk
Mgr. Petra ThomayTmUčiteľkaANJRozvrhthomay@gympaba.sk
Mgr. Michaela UličnáUlUčiteľka
SJL
Rozvrhulicna@gympaba.sk
Mgr. Jana ÚradníčkováUrUčiteľka
ANJRozvrhuradnickova@gympaba.sk
Mgr. Júlia UrbánkováUnUčiteľkaMAT
FYZ
INF
Rozvrhurbankova@gympaba.sk
Mgr. Kristína ValáškováVaTriedna učiteľka: kvarta AOBN
ETV
DEJ
Rozvrhvalaskova@gympaba.sk
Bc. Karen van der Westhuizen
WzTriedna učiteľka:
2. PYP B
1.stupeň / PYPRozvrhwesthuizen@gympaba.sk
Mgr. Mária VassováVsTriedna učiteľka:
oktáva B
SJL
ANJ
NÁB
Rozvrhvassova@gympaba.sk
Bc. Corali VenterVtTriedna učiteľka:
4. PYP
1.stupeň / PYPRozvrhventer@gympaba.sk
Mgr. Marián Verešš, PhD.VeTriedny učiteľ:
V.B
GEO
DEJ
Rozvrhveress@gympaba.sk