Skip links

Učitelia

FotografiaMeno a priezviskoSkratkaPozíciaVyučujeRozvrhEmailová adresa
PaedDr. Zuzana ButlerBtRiaditeľkaANJRozvrhbutler@gympaba.sk
Mgr. Pavol HasonHsZástupcaMAT
INF
Rozvrhhason@gympaba.sk
Mgr. Róbert MezeiMzZástupcaMAT
Rozvrhmezei@gympaba.sk
Mgr. Karína HlavnováHnVýchovná poradkyňa
Triedna učiteľka: V.B
ANJ
NEJ
Rozvrhhlavnova@gympaba.sk
Mgr. Ján AntalAnTriedny učiteľ: IV.BFYZRozvrhantal@gympaba.sk
PaedDr. Ladislav BeňušBeUčiteľTEVRozvrhbenus@gympaba.sk
Mgr. Jana BeňušováBnUčiteľkaTEVRozvrhbenusova@gympaba.sk
Bc. Martina BodišováBdUčiteľkaMAT
INF
Rozvrhbodisova@gympaba.sk
RNDr. Jela CeconíkováCcTriedna učiteľka: septima ABIORozvrhceconikova@gympaba.sk
PaedDr. Silvia DadajováDdTriedna učiteľka: I.ABIO
ANJ
Rozvrhdadajová@gympaba.sk
Mgr. Eva DobrovodskáDoUčiteľkaANJdobrovodska@gympaba.sk
Mgr. Martin DužekDkUčiteľTEVRozvrhduzek@gympaba.sk
PhDr. Darina FiebigováFbUčiteľkaANJ
FRJ
Rozvrhfiebigova@gympaba.sk
Mgr. Petra GaburjákováGbTriedna učiteľka: III.BANJ
NEJ
EUŠ
Rozvrhgaburjakova@gympaba.sk
RNDr. Zuzana GašparíkováGaUčiteľkaANJRozvrhgasparikova@gympaba.sk
Mgr. Zdenka HalandováHlTriedna učteľka: kvarta ASJLRozvrhhalandova@gympaba.sk
Mgr. Adam HlavnaHvTriedny učiteľ: III.ANEJRozvrhhlavna@gympaba.sk
PhDr. Alžbeta HolecováHoTriedna učiteľka: tercia ASJL
DEJ
Rozvrhholecova@gympaba.sk
Mgr. Soňa HoléczyováHyTriedna učiteľka: oktáva AMAT
INF
Rozvrhholeczyova@gympaba.sk
Mgr. Soňa ChladnáChTriedna učiteľka: kvinta BMAT
INF
Rozvrhchladna@gympaba.sk
Mgr. Oliver ChudovskýCvTriedny učiteľ: II.BOBNRozvrhchudovsky@gympaba.sk
Mgr. Júlia Chvílová, PhD.ClUčiteľkaBIO
CHE
VYV
Rozvrhchvilova@gympaba.sk
Mgr. Michal KmeťKmTriedny učiteľ: tercia BGEO
ANJ
Rozvrhkmet@gympaba.sk
Mgr. Martin KolárikKrTriedny učiteľ: sexta ANEJRozvrhkolarik@gympaba.sk
Ing. Jana KrajčírováKjUčiteľkaANJ
EKO
Rozvrhkrajcirova@gympaba.sk
Mgr. Dana KrčmárováKcUčiteľkaNEJRozvrhkrcmarova@gympaba.sk
Ing. Ľubica MagnússonMgUčiteľkaBIO
EUŠ
Rozvrhmagnusson@gympaba.sk
Mgr. Kristina MajdiakováMdUčiteľkaFRJ
DEJ
Rozvrhmajdiakova@gympaba.sk
Mgr. Diana MatejčíkováMtTriedna učiteľka: II.AANJRozvrhmatejcikova@gympaba.sk
Mgr. Mária MikováMkUčiteľkaANJ
EUŠ
Rozvrhmikova@gympaba.sk
Mgr. Marcela OzefovichováOzTriedna učiteľka: sekunda ASJL
DEJ
Rozvrhozefovichova@gympaba.sk
PaedDr. Katarína PatúcováPtUčiteľkapatucova@gympaba.sk
Mgr. Iveta PernischováPrTriedna učiteľka: prima AMATRozvrhpernischova@gympaba.sk
Mgr. Alena PomšárováPmTriedna učiteľka: kvinta ASJL
ETV
Rozvrhpomsarova@gympaba.sk
Mgr. Eva RašekRaUčiteľkaTEVRozvrhrasek@gympaba.sk
Ing. Mária ReichováReTriedna učiteľka: IV.ACHERozvrhreichova@gympaba.sk
Mgr. Jana SlávikováSlTriedna učiteľka V.AANJRozvrhslavikova@gympaba.sk
Ing. Jana SmerekováSmUčiteľkaCHE
HUV
Rozvrhsmerekova@gympaba.sk
Mgr. Petra ThomayTmUčiteľkaANJRozvrhthomay@gympaba.sk
Mgr. Júlia UrbánkováUnUčiteľkaMAT
FYZ
INF
Rozvrhurbankova@gympaba.sk
Mgr. Kristína ValáškováVaUčiteľkaOBN
ETV
DEJ
Rozvrhvalaskova@gympaba.sk
Mgr. Mária VassováVsTriedna učiteľka: kvarta BSJL
ANJ
NV
Rozvrhvassova@gympaba.sk
Mgr. Marián Verešš, PhD.VeTriedny učiteľ: I.BANJRozvrhveress@gympaba.sk