Skip links

Učitelia

FotografiaMeno a priezviskoSkratkaPozíciaPredmetRozvrhEmailová adresa
PaedDr. Zuzana ButlerBtRiaditeľka školyMAT
ANJ
FYZ
Rozvrhbutler@gympaba.sk
Mgr. Ján AntalAnZástupca riaditeľaFYZRozvrhantal@gympaba.sk
Mgr. Róbert MezeiMzZástupca riaditeľaMAT
Rozvrhmezei@gympaba.sk
PaedDr. Katarína PatúcováPtZástupkyňa pre medzinárodný program / PYP koordinátorPYPRozvrhpatucova@gympaba.sk
PaedDr. Silvia DadajováDdMYP koordinátor BIO
ANJ
Rozvrhdadajova@gympaba.sk
Mgr. Jana SlávikováSlDP koordinátor / Triedna učiteľka: 4. MYPANJRozvrhslavikova@gympaba.sk
Mgr. Michaela ArtemiouŠkolská psychologičkaartemiou@gympaba.sk
Mgr. Karína HlavnováHnVýchovný poradca
Triedna učiteľka: preMYP
ANJ
NEJ
Rozvrhhlavnova@gympaba.sk
PaedDr. Ladislav BeňušBeUčiteľTEVRozvrhbenus@gympaba.sk
Mgr. Petra Berenčáková (Gaburjáková)GbUčiteľkaANJ
NEJ
EUŠ
Rozvrhgaburjakova@gympaba.sk
Sumari BothaBoTriedna učiteľka:
2. PYP A
PYPbotha@gympaba.sk
RNDr. Jela CeconíkováCcUčiteľkaBIORozvrhceconikova@gympaba.sk
Mgr. Andrea CingelováCgTriedna učiteľka:
2. PYP B
PYPcingelova@gympaba.sk
Mgr. Martin DužekDkUčiteľTEVRozvrhduzek@gympaba.sk
Mgr. Zdenka HalandováHlTriedna učiteľka:
sexta A
SJLRozvrhhalandova@gympaba.sk
Mgr. Pavol HasonHsUčiteľMAT
INF
Rozvrhhason@gympaba.sk
Mgr. Iveta HigginsHgVychovávateľka v školskom klube:
2. PYP B
PYPhiggins@gympaba.sk
Mgr. Adam HlavnaHvTriedny učiteľ:
V.A
NEJRozvrhhlavna@gympaba.sk
PhDr. Alžbeta HolecováHoUčiteľka
SJL
DEJ
Rozvrhholecova@gympaba.sk
Mgr. Soňa ChladnáChTriedna učiteľka:
septima B
MAT
INF
Rozvrhchladna@gympaba.sk
Mgr. Oliver ChudovskýCvTriedny učiteľ:
IV.B
OBNRozvrhchudovsky@gympaba.sk
Bernice JonkerJkTriedna učiteľka:
4. PYP
PYPjonker@gympaba.sk
Mgr. Andrea KarelováKaTriedna učiteľka:
II.B
ANJ
SPN
Rozvrhkarelova@gympaba.sk
Mgr. Michal KmeťKmTriedny učiteľ:
kvinta B
GEO
Rozvrhkmet@gympaba.sk
Mgr. Martin KolárikKrTriedny učiteľ:
oktáva A
NEJRozvrhkolarik@gympaba.sk
Mgr. Kristína KováčikováKvTriedna učiteľka:
prima A
ANJRozvrhkovacikova@gympaba.sk
Ing. Jana KrajčírováKjUčiteľANJ
EKO
Rozvrhkrajcirova@gympaba.sk
Mgr. Martina LudvikováLdTriedna učiteľka:
kvita A
TEVludvikova@gympaba.sk
Mgr. Barbora LukáčováLuVychovávateľka v školskom klube:
1. PYP A
ŠKDlukacova@gympaba.sk
Ing. Ľubica MagnússonMgTriedny učiteľ:
V.A
BIO
EUŠ
Rozvrhmagnusson@gympaba.sk
Mgr. Kristina MajdiakováMdUčiteľFRJ
DEJ
Rozvrhmajdiakova@gympaba.sk
Ing. Marián MakvaMkVychovávateľ v školskom klube:
4. PYP
PYPmakva@gympaba.sk
Mgr. Diana MatejčíkováMtTriedna učiteľka:
IV.A
ANJRozvrhmatejcikova@gympaba.sk
Mgr. Miriana MaterákováMaUčiteľVYV
DIZAJN
DRÁMA
Rozvrhmaterakova@gympaba.sk
Mgr. Adrián MarijákMrTriedny učiteľ:
III.A
FRJ
DEJ
Rozvrhmarijak@gympaba.sk
Mgr. Marke MikušTriedny učiteľ:
I. A
FYZmikus@gympaba.sk
Mgr. Ľubica NechvátalováNcTriedna učiteľka:
II.A
CHERozvrhnechvatalova@gympaba.sk
Ing. Anna OrságováOrUčiteľkaCHE
Mgr. Marcela OzefovichováOzTriedna učiteľka:
kvarta A
SJL
DEJ
Rozvrhozefovichova@gympaba.sk
Mgr. Iveta PernischováPrTriedna učiteľka:
tercia A
MATRozvrhpernischova@gympaba.sk
Ing. Michaela PíšováPiVychovávateľka v školskom klube:
3. PYP
ŠKDpisova@gympaba.sk
Mgr. Alena PomšárováPmTriedna učiteľka: septima ASJL
ETV
Rozvrhpomsarova@gympaba.sk
Mgr. Eva RašekRaUčiteľTEVRozvrhrasek@gympaba.sk
Ing. Mária ReichováReUčiteľkaCHERozvrhreichova@gympaba.sk
Mgr. Martin SaboSbTriedny učiteľ:
1. MYP
GEO
EUŠ
Rozvrhsabo@gympaba.sk
Monika SaganováSgTriedna učiteľka:
3. MYP
MAT
INF
saganova@gympaba.sk
Mgr. Alena Silvester-SzaboSiTriedna učiteľka:
5. PYP
PYPsilvester@gympaba.sk
Bc. Dominik SírnySrVychovávateľ v školskom klube:
2. PYP A
PYPsirny@gympaba.sk
Mgr. Katarína Strihová CalolósioStUčiteľkaDejiny umenia
SPN
strihova@gympaba.sk
Mgr. Kvetoslava SušinkováSnUčiteľPYP
SJL
Rozvrhsusinkova@gympaba.sk
Mgr. Petra ThomayTmUčiteľANJRozvrhthomay@gympaba.sk
Mgr. Lucia TušováTsTriedna učiteľka:
1. PYP A
1. stupeň / PYPRozvrhtusova@gympaba.sk
Mgr. Michaela UličnáUlUčiteľka
SJL
SJ pre cudzincov
Rozvrhulicna@gympaba.sk
Mgr. Júlia UrbánkováUnUčiteľMAT
FYZ
INF
Rozvrhurbankova@gympaba.sk
Mgr. Kristína ValáškováVaTriedna učiteľka: sekunda AOBN
ETV
DEJ
Rozvrhvalaskova@gympaba.sk
Karen van der Westhuizen
WzTriedna učiteľka:
1. PYP B
1.stupeň / PYPRozvrhwesthuizen@gympaba.sk
Mgr. Mária VassováVsTriedna učiteľka:
sexta B
SJL
ANJ
NÁB
Rozvrhvassova@gympaba.sk
Corali VenterVtTriedna učiteľka:
3. PYP
1.stupeň / PYPRozvrhventer@gympaba.sk
Mgr. Marián Verešš, PhD.VeTriedny učiteľ:
III.B
GEO
DEJ
Rozvrhveress@gympaba.sk
Zuzana VisserVsVychovávateľka v školskom klube:
1. PYP A
PYPvisser@gympaba.sk