Skip links

Učitelia

FotografiaMeno a priezviskoSkratkaPozíciaPredmetRozvrhEmailová adresa
PaedDr. Zuzana ButlerBtRiaditeľka školyMAT
ANJ
FYZ
Rozvrhbutler@gympaba.sk
Mgr. Pavol HasonHsZástupca riaditeľaMAT
INF
Rozvrhhason@gympaba.sk
Mgr. Róbert MezeiMzZástupca riaditeľaMAT
Rozvrhmezei@gympaba.sk
PaedDr. Katarína PatúcováPtZástupkyňa pre medzinárodný program / PYP koordinátorPYPpatucova@gympaba.sk
PaedDr. Silvia DadajováDdMYP koordinátor
BIO
ANJ
Rozvrhdadajová@gympaba.sk
Mgr. Jana SlávikováSlDP koordinátor / Triedna učiteľka: 4. MYPANJRozvrhslavikova@gympaba.sk
Mgr. Michaela ArtemiouŠkolská psychologičkaartemiou@gympaba.sk
Mgr. Karína HlavnováHnVýchovný poradca
Triedna učiteľka: 2.PYP
1.stupeň / PYP
ANJ
NEJ
Rozvrhhlavnova@gympaba.sk
Mgr. Ján AntalAnTriedny učiteľ: V.BFYZRozvrhantal@gympaba.sk
PaedDr. Ladislav BeňušBeUčiteľTEVRozvrhbenus@gympaba.sk
Mgr. Jana BeňušováBnUčiteľTEVRozvrhbenusova@gympaba.sk
Mgr. Petra Berenčáková (Gaburjáková)GbTriedna učiteľka: IV.BANJ
NEJ
EUŠ
Rozvrhgaburjakova@gympaba.sk
Bc. Martina BodišováBdUčiteľMAT
INF
Rozvrhbodisova@gympaba.sk
RNDr. Jela CeconíkováCcTriedna učiteľka: oktáva ABIORozvrhceconikova@gympaba.sk
Mgr. Martin DužekDkUčiteľTEVRozvrhduzek@gympaba.sk
Mgr. Darina FekiačováVychovávateľka v školskom klubeŠKDfekiacova@gympaba.sk
PhDr. Darina FiebigováFbUčiteľANJ
FRJ
Rozvrhfiebigova@gympaba.sk
RNDr. Zuzana GašparíkováGaUčiteľANJRozvrhgasparikova@gympaba.sk
Mgr. Zdenka HalandováHlTriedna učiteľka: kvinta ASJLRozvrhhalandova@gympaba.sk
Mgr. Adam HlavnaHvTriedny učiteľ: IV.ANEJRozvrhhlavna@gympaba.sk
PhDr. Alžbeta HolecováHoTriedna učiteľka: kvarta ASJL
DEJ
Rozvrhholecova@gympaba.sk
Mgr. Soňa HoléczyováHyTriedna učiteľka:
oktáva A
MAT
INF
Rozvrhholeczyova@gympaba.sk
Mgr. Soňa ChladnáChTriedna učiteľka: sexta BMAT
INF
Rozvrhchladna@gympaba.sk
Mgr. Oliver ChudovskýCvTriedny učiteľ: III.BOBNRozvrhchudovsky@gympaba.sk
Mgr. Andrea KarelováTriedna učiteľka: I.BANJkarelova@gympaba.sk
Mgr. Michal KmeťKmTriedny učiteľ: kvarta BGEO
Rozvrhkmet@gympaba.sk
Mgr. Martin KolárikKrTriedny učiteľ:
septoma A
NEJRozvrhkolarik@gympaba.sk
Mgr. Kristína KováčikováUčiteľANJkovacikova@gympaba.sk
Ing. Jana KrajčírováKjUčiteľANJ
EKO
Rozvrhkrajcirova@gympaba.sk
Mgr. Dana KrčmárováKcUčiteľENJRozvrhkrcmarova@gympaba.sk
Mgr. Barbora LukáčováVychovávateľka v školskom klubeŠKDlukacova@gympaba.sk
Ing. Ľubica MagnússonMgUčiteľBIO
EUŠ
Rozvrhmagnusson@gympaba.sk
Mgr. Kristina MajdiakováMdUčiteľFRJ
DEJ
Rozvrhmajdiakova@gympaba.sk
Mgr. Diana MatejčíkováMtTriedna učiteľka: III.AANJRozvrhmatejcikova@gympaba.sk
Mgr. Miriana MaterákováUčiteľVYV
DIZAJN
DRÁMA
materakova@gympaba.sk
Mgr. Adrián MarijákTriedny učiteľ: II.AFRJmarijak@gympaba.sk
Mgr. Ľubica NechvátalováTriedna učiteľka: I.ACHEnechvatalova@gympaba.sk
Mgr. Marcela OzefovichováOzTriedna učiteľka: tercia ASJL
DEJ
Rozvrhozefovichova@gympaba.sk
Mgr. Iveta PernischováPrTriedna učiteľka: sekunda AMATRozvrhpernischova@gympaba.sk
Ing. Michaela PíšováVychovávateľka v školskom klubeŠKDpisova@gympaba.sk
Mgr. Alena PomšárováPmTriedna učiteľka: sexta ASJL
ETV
Rozvrhpomsarova@gympaba.sk
Mgr. Eva RašekRaUčiteľTEVRozvrhrasek@gympaba.sk
Ing. Mária ReichováReTriedna učiteľka: V.ACHERozvrhreichova@gympaba.sk
Mgr. Martin SaboTeacherGEO
EUŠ
sabo@gympaba.sk
Ing. Jana SmerekováSmUčiteľCHE
HUV
Rozvrhsmerekova@gympaba.sk
Mgr. Kvetoslava SušinkováUčiteľSJL
Primary Years Programme
susinkova@gympaba.sk
Mgr. Petra ThomayTmUčiteľANJRozvrhthomay@gympaba.sk
Mgr. Lucia TušováTsTriedna učiteľka: 1. PYP A1. stupeň / PYPtusova@gympaba.sk
Mgr. Michaela UličnáVychovávateľka v školskom klubeŠKDulicna@gympaba.sk
Nicole Lynn UrsprungTriedna učiteľka: 1. MYPANJ
DEJ
GEO
ursprung@gympaba.sk
Mgr. Júlia UrbánkováUnUčiteľMAT
FYZ
INF
Rozvrhurbankova@gympaba.sk
Mgr. Kristína ValáškováVaTriedna učiteľka: prima AOBN
ETV
DEJ
Rozvrhvalaskova@gympaba.sk
Karen van der Westhuizen
WzTriedna učiteľka: 1. PYP B1.stupeň / PYPwesthuizen@gympaba.sk
Mgr. Mária VassováVsTriedna učiteľka: kvinta BSJL
ANJ
NÁB
Rozvrhvassova@gympaba.sk
Corali VenterVtTriedna učiteľka: 3. PYP1.stupeň / PYPventer@gympaba.sk
Mgr. Marián Verešš, PhD.VeTriedny učiteľ: II.BANJRozvrhveress@gympaba.sk