Školský psychológ / Výchovný poradca

ŠKOLSKÁ PSYCHOLOGIČKA: Mgr. Michaela Artemiou

• individuálna ale aj skupinová práca so žiakmi
  • pomoc pri riešení ťažkostí v spolupráci so všetkými zainteresovanými stranami dieťa-rodič-učiteľ
  • podpora pozitívnych vzťahov medzi žiakmi a učiteľmi a medzi žiakmi navzájom
  • vedenie žiakov k vzájomnej spolupráci, pomoci a akceptácii

Objednávanie na konzultácie: osobne alebo mailom: artemiou@gympaba.sk, prípadne prostredníctvom triedneho učiteľa

Konzultačné hodiny: Pondelok – piatok: podľa dohody

VÝCHOVNÁ A KARIÉROVÁ PORADKYŇA: Mgr. Katarína Hlavnová

je pedagogickou zamestnankyňou školy. Poskytuje poradenstvo rodičom a žiakom pri riešení rozmanitých výchovných a vzdelávacích situácií. Spolupracuje so žiakmi pri výbere príslušnej vysokej školy a poskytuje im administratívnu podporu. Kontakt: hlavnova@gympaba.sk.

Telefonický kontakt do Centra pedagogicko – psychologického poradenstva a prevencie, Švabinského 7, Bratislava 5: 02/48 208 113 (volať prednostne poobede, toto telefónne číslo nepatrí škole).

Zverejňujeme linky pomoci v súlade s odporúčaním MŠVVaŠ SR (Sprievodca školským rokom 2020/2021, bod č. 5 časti 2.2.1):

Linka detskej dôvery      Linka dôvery Nezábudka     Linka detskej istoty     Online poradňa

Psychologická poradňa pre mladých ľudí so zdravotným znevýhodnením

Internetová linka dôvery 1      Internetová linka dôvery 2     Internetová linka dôvery 3